Як користуватися DocStop

Якщо вам стало погано в дорозі або ви відчули раптовий біль, не варто продовжувати рух. Ви можете наразити на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху. Прийом знеболювальних або інших ліків без поради лікаря також може призвести до зниження здатності керувати автомобілем.

Тож якщо вам стало погано в дорозі, зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію DocStop за номером 008000 DOCSTOP (008000 3627867) або знайдіть пункт висадки DocStop з лікарем і парковкою для вантажівок поблизу вашого місцезнаходження на нашій карті розташування або у вашому додатку для водія.

ВАЖЛИВО: DocStop не має лікарів, які приїжджають на стоянку для вантажівок або в зону обслуговування.

Спочатку заїдьте до одного з 1200+ пунктів висадки DocStop з парковкою для вантажівок. Там вам підкажуть, як краще дістатися до найближчого лікаря.

У разі небезпечної для життя хвороби або травми негайно зателефонуйте до служби екстреної допомоги за номером 112.

Лікарі та клініки мережі DocStop переважно допомагають з "легкими" захворюваннями, з якими ви зазвичай звертаєтеся до сімейного лікаря, наприклад, сильна застуда, постійний головний біль, раптовий біль у спині або зубний біль.

У разі небезпечних для життя захворювань, втрати свідомості, зупинки дихання, серйозних травм, таких як переломи або поранення з великою крововтратою, звертайтеся до служби екстреної медичної допомоги за номером 112.

Навіть незначні захворювання, такі як зубний біль, біль у спині, постійний головний біль або важкий грип, можуть погіршити концентрацію водія вантажівки і, відповідно, його здатність керувати автомобілем. Тут може допомогти візит до зареєстрованого лікаря.

У разі небезпечних для життя захворювань, втрати свідомості, зупинки дихання, серйозних травм, таких як переломи або поранення з великою крововтратою, телефонуйте до служби екстреної допомоги за номером 112.

Нижче ви можете знайти карту з усіма контактними пунктами DocStop з лікарями поблизу. Ці місця також вказані в багатьох додатках для водіїв. Просто натисніть на іконку DocStop біля вашого місцезнаходження, щоб отримати контактну інформацію та схему проїзду до контактного пункту та найближчого кабінету лікаря. Якщо ви користуєтеся смартфоном, маршрут до найближчого лікаря можна легко прокласти за допомогою Google Maps.

Інший варіант - зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію DocStop за міжнародним номером 008000 DOCSTOP (008000 3627867). Співробітники гарячої лінії запитають про місцезнаходження та нададуть найближчий контактний пункт, а також контактні дані практики або клініки лікаря.

Так, усі лікарі мережі DocStop розташовані неподалік від стоянки для вантажівок - у середньому не більше ніж за 1,4 км. Контактні пункти, показані на карті, зазвичай знаходяться на зупинках і автостоянках, в автотранспортних компаніях або компаніях з обслуговування комерційного транспорту, де водії, які захворіли, зазвичай можуть безкоштовно припаркуватися на час візиту до лікаря. У багатьох контактних пунктах є контактні особи, які можуть надати більш детальну інформацію про найближчого лікаря і про те, як до нього дістатися.

 

Команда DocStop працює виключно на волонтерських засадах, послуга перенаправлення є безкоштовною для водіїв, так само як і користування гарячою лінією. Витрати на лікування покриває лікарняна каса, так само, як і у випадку з лікарем загальної практики. Лікарі розраховуються безпосередньо з лікарняною касою, за допомогою ваучера медичного страхування за кордоном або шляхом оплати готівкою.

 

Ні, послуга DocStop є безкоштовною для всіх водіїв вантажівок. Членство в асоціації DocStop für Europäer e.V. не є обов'язковим.

 

DocStop für Europäer e.V. - це некомерційна асоціація, яка працює над покращенням медичного обслуговування водіїв вантажівок та автобусів у дорозі. На відміну від офісних працівників, водії вантажівок не можуть просто звернутися до сімейного лікаря, якщо захворіли в дорозі. Саме тому члени DocStop добровільно працювали над створенням мережі лікарів та контактних пунктів, де професійні водії можуть швидко та легко отримати медичну допомогу. Сьогодні мережа налічує понад 1200 контактних пунктів та лікарів. Контактні пункти DocStop з медичною допомогою в безпосередній близькості вже існують у Німеччині, Австрії, Франції та Данії.

Безкоштовна гаряча лінія DocStop за міжнародним номером 008000 DOCSTOP (008000 3627867) надає водіям інформацію про лікаря, який знаходиться поблизу їхнього місцезнаходження. Всі контактні пункти DocStop та лікарів також можна знайти на веб-сайті асоціації та в багатьох додатках для водіїв.

Окрім надання медичної допомоги в дорозі, DocStop також працює над покращенням умов праці та життя водіїв вантажівок. З цією метою DocStop, наприклад, запустив ініціативу SaniStop, щоб забезпечити водіям легкий доступ до душових, умивальників і туалетів на дорозі.

Додаткову інформацію про асоціацію DocStop für Europäer e.V. можна знайти тут (англійською мовою) >.