SaniStop - kampania higieniczna DocStop
W dzisiejszych czasach dużo pisze się i mówi o higienie osobistej, zwłaszcza o regularnym myciu rąk. Ale kierowcy ciężarówek, którzy obecnie dokładają wszelkich starań, aby utrzymać łańcuchy dostaw w kraju, często nie mają już dostępu do najprostszych środków higieny w podróży.

Kierowcy zgłaszają, że miejsca odpoczynku nie tylko zamykają restaurację, ale także urządzenia sanitarne. Niektóre firmy załadunkowe najwyraźniej również odmawiają kierowcom dostępu do urządzeń sanitarnych.

DocStop rozpoczął kampanię SaniStop, aby dać kierowcom ciężarówek dostęp do czystych toalet i pryszniców, szczególnie w czasach Corony.
Spedytorzy, firmy załadunkowe i inne firmy zapewniają miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych z dostępem do toalet i pryszniców - dzięki czemu kierowcy nie muszą się obyć bez codziennych czynności w drodze. Spedytorzy i inne firmy, które chcą otworzyć swoje zaplecze sanitarne dla kierowców, prosimy o kontakt z sanistop@docstop.eu z adresem parkingu.

W imieniu wszystkich kierowców DocStop dziękuje wszystkim firmom, które wspierają kampanię SaniStop.

Mapa pokazuje wszystkie aktualnie dostępne lokalizacje z miejscami parkingowymi i urządzeniami sanitarnymi dla kierowców ciężarówek. Liczba lokalizacji rośnie każdego dnia!

Klikając odpowiednią stację, można obliczyć trasę i wyświetlić ją w Mapach Google.


Auf Facebook teilen.